Насіння

Детальний пошук

У 1981 році ISI SEMENTI була заснована Флориндо Боні і його партнерами. З самого початку компанія була заснована, щоб почати програму розведення для розробки гібридних сортів томатів для переробної промисловості. У 1984 році ISI SEMENTI почав програму розведення томатів і годод за роком поставляв на ринок високоякісне насіння томатів. Протягом багатьох років велися дослідницькі програми для інших видів, наприклад, цибуля, салат, цикорій; В даний час ці програми управляються командою 5 селекціонерів за підтримки кілька помічників.


Сильний поштовх програм розвитку сортів був дан діяльністю в сфері молекулярної біології; лабораторія заснована в 2005 році, і використовує самі передові технології в Італії з використанням 4 біотехнологів і проведення приблизно 100,000 молекулярних аналізів на рік. Основна діяльність цієї лабораторії, звичайно, встановити і використання молекулярних маркерів для селекції з метою отримання найбільш точних і швидких програм розведення.
Використання біотехнології, виявилося надзвичайно корисними для контролю якості комерційних насіння. Крім того, молекулярні маркери застосовуються для точної перевірки здоров'я насіння.
В даний час акцент ISI SEMENTI лежить на внутрішньому ринку; завдяки її добре дослідної, високо мотивованим маркетингу та продажу сили. Агенти можуть розраховувати на допомогу з боку менеджерів продуктів, яких на свою чергу, підтримуються і координуються комерційним директором.
В Італії організація ISI SEMENTI пропонує практично повний асортимент плодоовочевої продукції; отримані частково з її власних досліджень і частково завдяки співпраці з іншими великими міжнародними насіннєвими компаніями.
У грудні 2000 року ись SEMENTI Spa отриманий від DNV Italia сертифіката UNI EN ISO 9001 для торгівлі та упаковки насіння овочевих культур і трав.