FERRARI

Детальний пошук

Ferrari Costruzioni Meccaniche - це компанія займає перші ряди в механізації полів.
Компанія була заснована в Guidizzolo, розташованому в окрузі Mantova, в 1961 завдяки інтуїції Luigi Ferrari's. Сьогодні, Francesco і Dario, сини містера Ferrari's управляють бізнесом. Своєму великого успіху компанія зобов'язана, як високій якості його продукції так і до ентузіазму і відданості її людей.
Компанія спеціалізується на розсадосадильних машинах, як механічних, так і автоматичних, для заводів в блоках і модулях, в підносах з пластмаси і полістирола. Машини Ferrari підходять для висадки великого асортименту овочів: салат, томати, баклажани, капусти і навіть тютюн.
Філософія компанії завжди була інноваційної та спрямованої на розробку нової продукції. Навіть машини, які, можливо, найпростіші за своєю конструкцією, істотно відрізняються від конкурентів. Але незважаючи на простоту, використання сучасних технологій дозволяє досягати максимальних результатів в роботі.
Costruzioni Meccaniche поставляє техніку як на національному, так і міжнародні ринки. Наш фірмовий знак хороший знають не менше ніж в чотирьох континентах: Європа, Америка, Океанія і Африка.