Розсадосадильна і посівна

Детальний пошук

Купити розсадосадильну машину

    Для того, щоб механізувати процес висаджування розсади овочів, а також різних культур, використовують розсадосадильні машини. Це спеціалізована агропромислова техніка, яка дозволяє висаджувати в кілька поруч розсаду. При цьому в залежності від моделі машини кількість одночасно оброблюваних рядів може варіюватися від 2-х до 6-ти.

    Діюча на розсадосадильні машини ціна робить їх доступними універсальним рішенням для різних сільськогосподарських підприємств. З їх допомогою розсада потрапляє на заздалегідь визначену глибину зі збереженням чіткої ширини і інтервалів міжрядь. Не дивлячись на високу ступінь автоматизированности, велика частина моделей все ж вимагає участі людини. Для такої роботи залучаються садильника, кількість яких зазвичай дорівнює кількості рядів, які повинні оброблятися. Вони вручну переміщують розсаду у відповідні отвори, сажальні апарату.

    Перш ніж купити розсадосадильну машину, слід. ознайомитися з особливостями цієї техніки. Так, основні різновиди таких машин представлені двома типами:

  • Вертикальні;
  • Револьверні.

    Крім того, існують апарати, обладнані спеціальними зажимами. Вони використовуються для висаджування розсади з голим коренем. Також деякі моделі комплектуються додатковим обладнанням, яке дозволяє виробляти одночасний полив і добриво розсади.

    Розсадосадильні машини розрізняються, перш за все, за кількістю одночасно оброблюваних рядів. Окремі моделі можуть охоплювати від двох до шести рядів за один раз.


За способом роботи машини для розсадження діляться на:

  • навісні;
  • самохідні;
  • причіпні.