MA/AG

Детальний пошук

    
    Перебуваючи понад 30 років на службі у сучасного і вимогливого сільського господарства, фірма ma / ag, здійснює свою виробничу діяльність за адресою: вул. Джованні Паоло II, 12, в місті Казалбуттано (Кремона). Адміністративні офіси розташовані за адресою: вул. Бергамо, 7 / б, в тому ж місті Казалбуттано.
   
 Її засновник, Руджери Aнжело, постійно і активно бере участь у підприємстві, присвячена себе розробці і реалізації найсучаснішого обладнання, призначеного для грунтової обробки і цілеспрямованого на зменшення витрат виробництва і підвищення його ефективності.
   
 Власника фірми супроводжує колектив фахівців з конструювання і промислового дизайну, які використовують у своїй діяльності комп'ютеризовані системи, як вичеслітельние (FEM), так і для дизайну (CAD), а також спеціалізовані робочі, комерційний і адміністративний персонал.
    
    Протягом останніх років, головними помічниками власника фірми є його дві дочки і зять, що займають стратегічно важливі позиції на підприємстві.
Діяльність підприємства спрямована на конструювання, створення і організацію збуту техніки, призначеної для підготовки грунту під посів, техніки для мінімального обробітку землі, дискових борін з X- і V- секціями, чавунних котків і комбінованих агрегатів, створених як альтернатива традиційної оранки.
    
Всі типи обладнання розвиваються в широкий асортимент моделей і ширини робочого захоплення, для задоволення найкращим чином будь-яких вимог наших клієнтів.
Діяльність підприємства спрямована на конструювання, створення і організацію збуту техніки, призначеної для підготовки грунту під посів, техніки для мінімального обробітку землі, дискових борін з X- і V- секціями, чавунних котків і комбінованих агрегатів, створених як альтернатива традиційної оранки. Всі типи обладнання розвиваються в широкий асортимент моделей і ширини робочого захоплення, для задоволення найкращим чином будь-яких вимог наших клієнтів.

    Протягом останніх років, комерційна діяльність підприємства йде по шляху інтенсифікації, розвиваючи співробітницької відносини по всій Італії і розширюючи свою присутність у багатьох країнах ЄЕС (Велікобретанія, Франції, Німеччини, Іспанії, Угорщини) і за його межами (Марокко, Румунії, Болгарії, Японії , Нової Зеландії), де успішно закріпилося завдяки своїй солідності і надійності пропонованої продукції.

В цьому році, до компанії ma / ag srl, приєдналася нова, ma / ag divisione seminatrici srl. Метою даної компанії є виробництво сівалок: ми придбали підприємство, яке протягом 30 років працювало виключно в даній сфері, що дозволяє нам гарантувати якість, надійність і нововведення, які є основними стрижнями нашого підприємства.
 Ми впевнені, що це нове захоплення дозволить нам гарантувати для наших клієнтів широкий асортимент виробів в поєднанні з надійністю і постійним прагненням до вдосконалення, таким чином дозволяючи нашим підприємствам бути завжди в авангарді та йти в ногу з часом.