MORENI

Детальний пошук


ІСТОРІЯ MORENI'S


На сьогоднішній день компанія є результатом 90 років роботи трьох поколінь людей, що стали підприємцями ковалі, створювали міцну промислову реальність. Засновник Антоніо Морени, який в перші роки минулого століття, не пішов по стопах його сімейного бізнесу (торгівля кіньми) і відкрив власну майстерню-кузню.

Перший прорив стався в 50-і роки, завдяки синам Антоніо, Серджіо і Джованні, який заснували новий напрям сімейного бізнесу. У слідстві економічного буму бізнес став розширюватися і став орієнтованим. Основною спеціалізацією компанії стали машини для обробки грунту. Морени довго залишалася невеликою, але прибутковий компанією основою якої були сім'я і прихильність співробітників.

У 80-і роки в компанію увійшло третє покоління родини Морени, представлене Джанантоніо і Мауро Морени. У міру того як сільськогосподарський сектор продовжував удосконалювати свої технологічні стандарти, компанія впроваджувала свої інноваційні рішення і досліджувала нові ринки.

З приходом нового століття, сім'я продовжувала розвивати компанію. За сьогоднішній день компанія Морени є сімейною справою, метою якого є надання високої якості продукції.