Техніка

Детальний пошук

Техніка

Продаж сільськогосподарської техніки.
 
    «ВЕСТА-І» здійснює продаж сільськогосподарської техніки, а також насіння різних овочевих культур. На нашому сайті представлена ​​високоякісна техніка відомих італійських брендів для обробки грунту, розсадосадильна і збиральна техніка.

Використання механізованих агрегатів в сільському господарстві є невід'ємною частиною процесу вирощування та збирання врожаю. Це дозволяє не тільки значно прискорити виконання тих чи інших робіт за рахунок автоматизації, але також у багато поліпшити якість їх виконання. Повністю автоматизована техніка уможливлює повну відмову від використання людських ресурсів, тим самим знижуючи загальні витрати виробництва.

Техніка, що використовується для розсадження, дозволяє значно підвищити продуктивність, здійснюючи посадку розсади одночасно на кілька рядів. Крім цього, вона може використовуватися для одночасного поливу або добрива розсади.

Техніка для обробки ґрунту необхідно для підготовки ґрунту до посіву розсади. Вона включає в себе агрегати для виконання оранки, боронування і інших робіт, без яких неможлива повноцінна робота будь-яких сільськогосподарських організацій. До цієї категорії відносяться:
 
·         Грядообразователь;
·         культиватори;
·         Плуги.


«ВЕСТА-І» пропонує високоякісну техніку для сільського господарства. Завдяки багаторічному досвіду роботи ми накопичили базу надійних партнерів на основі постійної співпраці. Наші фахівці готові проконсультувати з будь-якого питання, що стосується діяльності нашої компанії.